Televizorių remontas

televizoriu remontas klaipedaRemontuojame visų gamintojų (Sony, Samsung, LG, Philips, Sharp bei kitų gamintojų) televizorius. Remontuojame visų tipų televizorius (LED, LCD, Plazma, kineskopinius). Atliekame diagnostiką, informuojame apie galimą remonto kainą ir remonto terminą.

Kiekvienas televizorius po remonto yra testuojamas prieš grąžinant jį klientui.

Nerodo vaizdo, bet garsas yra? Neįsijungia? Išlužo antenos lizdas ar kita jungtis? Televizorio ekrane vaizdas yra neryškus? Persijunginėja kanalai ar pats televizorius savaime garsą sustiprina ar nutildo?  Kreipkitės ir mūsų serviso darbuotojai suremontuos Jūsų televizorių. Atliktiems remonto darbams suteiksime garantiją.

televizoriu taisymas klaipedaKodėl verta taisyti televizorių? Dažnai televizorių remontas būna pigesnis, nei naujo pirkimas, o jeigu nuspręsite įsigyti dėvėtą, nežinia, kada ir jis gali sugesti.

Jei Jūsų televizorius didelis ir sunkus ar neturite galimybės jį atvežti į remonto servisą, skambinkite Mūsų serviso darbuotojams – atvyksime Klaipėdos mieste ir pasirūpinsime saugiu televizorio pristatymu į remonto servisą.

Skilo ar sudužo televizorio ekranas? Rekomenduojame pirmą pasiskambinti ir informuoti tikslų televizorių modelį. Tada galėsime Jums atsakyti, ar turėsime galimybę pakeisti ekraną ir kokia būtų remonto kaina. Dažnai pasitaiko atvejų, kad naujas ekranas su keitimo paslauga gali kainuoti panašiai, kiek vertas pats televizorius, dėl to rekomenduojame prieš atvykstant pasiskambinti telefonu.

televizoriu-meistras-klaipedojeTelevizorius blogai rodo kanalus? Galbūt ekrane rašoma, kad nėra jokio signalo? Neskubėkite skambinti meistrui. Patikrinkite televizorio nustatymus. Patikrinkite ar visi laidai teisingai sujungti. Dažnai televizoriai turi kelias jungtis galinėje dalyje, jei nerodo vaizdo – pabandykite perjungti laidus į kitą jungtį. Jei yra televizorio priedėlis, patikrinkite ar jis įjungtas ir veikiantis. Įjungiate televizorių distanciniu pulteliu? Patikrinkite ar nuotolinio pultelio baterijos nėra išsikrovosios.

Turbūt kiekvieno namuose yra televizorius. Ko gero dažniausiai jais naudojamasi vakarais ir savaitgaliais. Vieni žiūri žinias, kiti išsirenka kokį filmą, dar kiti žiūri įvairias laidas ar šou. Sparčiai tobulėjant technologijoms, galima žiūrėti ne tik gyvai programas, bet ir išsinuomoti filmus, atsukti jau praėjusias laidas ir peržiūrėti iš naujo, net gi naršyti internete naudojant išmanųjį televizorių. Kad matytume kanalus televizorio ekrane ar galėtume naudotis kitomis funkcijomis, tai pirmiausia televizorius turi būtų įjungtas į maitinimo šaltinį. Tačiau, to negana. Papildomai televizoriui reikalingas dar vienas laidas, kuriuo perduodama informacija – ar tai transliuojami televizijos kanalai, ar naudojamas internetas ir kita.

Dažnai nepavyksta laidų paslėpti, jei televizorius įsigijamas po remonto ar nėra tam pritaikytos televizorio spintelės, per kurią būtų galima pravesti laidus. Tada laidus galima netyčia užkliūti tvarkant namus arba laidai gali pasirodyti labai “įdomūs” augintiniams ar vaikams, taip gali būti pažeistas ar sulaužytas antenos jungties lizdas, maitinimo laido jungtis ir kitos jungtys(pvz. HDMI, LAN). Taisome išlūžusius antenos lizdus, perlituojame kitas svarbias jungtis.

Būna televizorių gedimų, kai savaime televizorius garsinasi, tylinasi, ar savaime persijungia kanalai, išsijunginėja. Televizorių remontas Klaipėdoje gali suremontuoti šį gedimą. Dažniausiai tai būna dėl mygtukų problemos. Deja, kad šį gedimą pašalinti, reikalinga ardyti visą televizorių ir atlikti atsarginių dalių keitimo – perlitavimo darbus, todėl šio remonto televizorių meistras namuose atlikti negalės. Jeigu jus negalite atvežti televizorių į remonto servisą, tai gali atvažiuoti serviso darbuotojas Klaipėdos mieste ir saugiai nugabeti televizorių į remonto servisą. Jei reikalingas remontas, skambinkite telefonu +370 633 68336 ir suteiksime visą Jums reikalinga informaciją apie teikiamas paslaugas.