Monitorių remontas

monitoriu remontas klaipeda Taisome įvairių gamintojų (Samsung, Sony, Dell, LG, Xerox, AOC) bei įvairių tipų (LCD, LED, Plazminius bei kitų tipų) monitorius. Atliekame diagnostiką, pranešame remonto kainą ir informuojame apie remonto trukmę.

Neįsijungia monitorius? Įsijungia, bet nerodo vaizdo? Mirga ekranas? Vaizdas rodomas neryškiai? Tai dažniausiai pasitaikantys monitorių gedimai. Tokiu atveju tenka ieškoti gedimo maitinimo grandinėje. Skilo ekrano stiklas ar matomi dryžiai ekrane? Greičiausiai bus reikalingas ekrano stiklo keitimas. Ekrano stiklo keitimo remonto paslauga yra brangiausia, dėl to kartais netikslinga keisti monitorio remonto, o įsigyti kitą.

monitoriu-remontas-klaipedojeNeturite laiko ar galimybės atvežti monitorio į remonto servisą? Skambinkite ir remonto serviso darbuotojas atvyks Klaipėdoje Kaune Vilniuje  į Jūsų namus ir saugiai atgabens monitorių į remonto servisą, o sutaisius – parveš atgal.

Prieš kreipdamiesi dėl remonto, rekomenduojame sužinoti daugiau apie monitorių gedimus bei jų galimas priežąstis. Ką reiktų pirmiausia patikrinti prieš vežant remontuoti monitorių? Matricos, ekrano kabelio, maitinimo bloko ar kitas gedimas? Skaitykite plačiau http://taisom.lt/lcd-monitoriu-gedimai-remontas/