Meistras į namus

Negalite atvykti ir atvežti televizoriaus ar monitorio į remonto servisą? Sunkus ir didelis? Abejojate, ar atjungus laidus sujungsite viską teisingai atgal? Mes galime Jums padėti.

klaipeda televizoriu remontasAtvykstame Klaipėdos, Kauno, Vilniaus  mieste į namus ar offisa, atjungiame įrenginį, saugiai gabename į remonto servisą ir po remonto parvežame atgal bei pajungiame. Atliktiems remonto darbams suteikiama garantiją.

Kreipkitės nurodytais kontaktais puslapyje arba skambinkite telefonu +370 661 10770 

Smulkius taisymo darbus namuose gali atlikti televizorių meistras. Jeigu gedimas yra sudėtingesnis ir televizoriu remontas gali užtrukti ilgiau – tokiu atveju rekomenduojame vežti televizorių į remonto servisą, kuriame su profesionalia įranga televizorius bus patikrintas ir remontuojamas. Telefonu pranešime remonto kainą ir informuosime apie remonto terminą. Kartais remontas gali užtrukti ilgiau, jei televizorius yra retesnio modelio ir reikalingas dalis reikia užsakyti. Daugeliui populiariausių televizorių modelių dalis turime servise, dėl to galime greitai suremontuoti įrenginį. Dažniausiai remontas atliekamas per 2-3 darbo dienas, o smulkūs gedimai pašalinami tą pačią dieną.